• +48 519 471 101
  • info@jlda.eu
  • Biała Podlaska, Zamkowa 14 lok. 5

NASZA KADRA

Wysokie kwalifikacje * Wysoka jakość kształcenia

NASZA KADRA / TRENERZY i WYKŁADOWCY

Notki biograficzne

 

dr Leszek Zakrzewski

Doktor nauk, specjalista laseroterapii i kosmetologii medycznej.


Dziekan kierunku kosmetologia AHE w Łodzi. Pracownik Centralnego Szpitala Klinicznego MSW i A w Warszawie. Praktyk zabiegów estetycznych i kosmetologii sprzętowej. Twórca specjalności kosmetologia medyczna. Ukończył również studia w zakresie chemii i informatyki (zastosowania informatyki w medycynie i statystyka medyczna, chemia kosmetyczna) oraz psychologii i pedagogiki. Trener i egzaminator VCC modułu „Pracownik usług kosmetycznych”. Długoletni pracownik naukowy i nauczyciel akademickim w tym na kierunkach kosmetologia, pielęgniarstwo, dietetyka. Autor wielu publikacji naukowych w tym podręcznika „Anatomia i fizjologia skóry”. Promotor pomocniczy w przewodach doktorskich z zakresu nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Ukończył certyfikowane kursy z zakresu laseroterapii, mezoterapii, wypełniaczy. Ukończył „Advanced beauty therapy diploma course” w Manchester, Wielka Brytania. Współpracuje z praktykami medycyny estetycznej I kosmetologii oraz dostawcami preparatów w Korei, Turcji, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Litwie.

Jego pasją jest wykonywanie zabiegów estetycznych i zakresu laseroterapii oraz przekazywanie interdyscyplinarnej i nowoczesnej wiedzy. Tworzenie unikatowych kursów i szkoleń oraz zarządzanie procesem szkoleniowym.

 

Jestem doktorem nauk biologicznych, biologiem medycznym. Specjalistą z zakresu fizjologii skóry oraz żywienia człowieka. Trenerem i egzaminatorem VCC modułu „Pracownik usług kosmetycznych”. Długoletnim pracownikiem naukowym i nauczycielem akademickim prowadzącym zajęcia na kierunku kosmetologia, dietetyka oraz pielęgniarstwo, fizjoterapia i wychowanie fizyczne. Promotorem i recenzentem wielu prac licencjackich i magisterskich z zakresu kosmetologii i dietetyki. Autorką wielu prac naukowych.

 Moją pasją jest prowadzenie zajęć dla studentów i słuchaczy kursów. Przekazywanie wiedzy i doświadczeń praktycznych. Pomaganie w rozwoju osobistym i zawodowym. 

 

Jestem ambitną i pracowitą lektorką języków obcych, pragnąca podnosić swoje kwalifikacje z doświadczeniem w branży chemicznej i optycznej. Lektorem języka angielskiego i francuskiego. Licencjonowanym egzaminatorem TELC języka angielskiego (poziomy A i B). Mam praktyczne doświadczenie w prowadzeniu oraz samodzielnym przygotowywaniu lekcji języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów (z języka angielski na polski i z polskiego na angielski). Przygotowuję do egzaminów certyfikowanych z języka angielskiego (różne poziomy w tym B2).
Moje zainteresowania naukowe (zawodowe) koncentrują się na metodyce nauczania języków obcych i tłumaczeniach ustnych w zakresie języka angielskiego.

Moja pasja to nauczanie języków obcych i historia Wielkiej Brytanii, dalej doskonalę swoje umiejętności i zdobywam cenne doświadczenie jako lektorka.

 

Jestem skrupulatnym i dociekliwym tłumaczem oraz lektorem języka angielskiego z doświadczeniem w branży IT, elektroenergetyce i administracji. Licencjonowanym egzaminatorem TELC języka angielskiego (poziomy A i B). Mam praktyczne doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin, m.in. w obszarach: elektrotechniki, energetyki, IT, finansów, prawa, nauk medycznych.  Jestem lektorem języka angielskiego pracującym głównie z osobami dorosłymi. Jako Technik Kontroli Jakości miałem możliwość uczestniczenia i wpływania na złożony proces tworzenia aplikacji zarówno od strony technicznej jak i lingwistycznej w międzynarodowym środowisku.

Łączę pasję do języków oraz szeroko pojętej techniki i nowych technologii, dalej doskonalę swoje umiejętności i zdobywam cenne doświadczenie jako tłumacz oraz lektor.

 

Jestem doktorem nauk biologicznych, biologiem. Długoletnim nauczycielem akademickim, pracownikiem naukowym. Prowadzę zajęcia z zakresu anatomii i histologii oraz badań fizykalnych na kierunkach medycznych oraz nauk o zdrowiu. Prowadzę kursy i szkolenia z zakresu anatomii w szczególności anatomii palpacyjnej.

 

 Moją pasją jest anatomia palpacyjna i badania fizykalne. Rozwijanie umiejętności praktycznych z tego zakresu i przekazywanie ich słuchaczom i studentom.

 

 Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na II Wydziale Lekarskim, fizjoterapeutą i kosmetologiem. Specjalizuje się w rehabilitacji oddechowej, fizjoterapii narządu ruchu, a także kosmetologii pielęgnacyjnej i laseroterapii. Posiadam doświadczenie jako nauczyciel akademicki m.in. w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym,  Wyższej Szkole Rehabilitacji oraz Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Warszawie. Jestem specjalistą w zakresie odnowy biologicznej oraz instruktorem Rekreacji Ruchowej AQUAFITNESS.

Moje zainteresowania to Spa i Wellness, fitness, aromaterapia, potęga podświadomości, dietetyka. Pracuję nad rozprawą doktorską.

 

 

Jestem kosmetologiem ze specjalnością kosmetologia medyczna. Specjalistką z zakresu kosmetologii medycznej z elementami nauk o zdrowiu oraz masażu i fizjoterapii w trakcie doktoratu. Prowadzę usługi kosmetologiczne (od 8 lat) oraz prelekcje, wykłady tematyczne, biorę czynny udział w konferencjach naukowych. Posiadam doświadczenie w sprzedaży internetowej produktów kosmetycznych. Prowadzę webinaria i szkolenia w tym online. Autorka bloga oraz portalu kosmetolog.pl, na Instgramie jako @mama.kosmetolog. Publikuję artykuły eksperckie w prasie kosmetologicznej (Aesthetic Business, Puls Piękna). Aktywnie poszerzam swoją wiedzę jako uczestnik ogólnopolskich i ogólnoświatowych kongresów dotyczących kosmetologii i medycyny estetycznej. Wyznaję filozofię holistycznego i profesjonalnego podejścia do pacjenta, co pozwala na skuteczne dobranie indywidualnie skomponowanych terapii zabiegowych.

Wyróżnia mnie chęć ciągłego poszerzania wiedzy, jak i zarówno dzielenia się nią podczas wykładów, prelekcji i szkoleń dydaktycznych. Lekkość prezentowania w mowie i przekazie dla odbiorcy.

 

Jestem kosmetologiem i coachem, pierwszą skin coach w Polsce i autorką książki „Skin coach. Twoja droga do pięknej i zdrowej skóry”. Specjalistką kosmetologii medycznej oraz poradnictwa kosmetologicznego w tym w formie zdalnej. Obecnie pracuję nad rozprawą doktorską z zakresu kosmetologii.

Skin coaching jest naturalnym etapem rozwoju mojej największej pasji: wiedzy o zdrowej i pięknej skórze.

 

Jestem kosmetologiem i specjalistką od zarządzania służbą zdrowia. Posiadam ukończone międzynarodowe certyfikowane szkolenia z zakresu kosmetyki i kosmetologii. Jestem autorką tekstów i redaktorem w czasopismach kosmetologicznych. Prowadzę od wielu lat zajęcia z kosmetyki i kosmetologii oraz fizykoterapii. Realizowałam kursy i szkolenia z zakresu kosmetyki i kosmetologii w tym finansowanych z dotacji europejskich. Posiadam praktykę z zakresu kosmetologii medycznej i medycyny estetycznej.

  

Moja pasja to kosmetologia nowoczesna i estetyczna. Interesują mnie innowacje technologiczne w medycynie estetycznej i nowatorskie kierunki branży beauty – przekazywanie wiedzy i umiejętności słuchaczom i studentom.

 

 

Jestem kosmetologiem, specjalistką z zakresu podologii. Nauczycielem akademickim, wykładowcą kosmetyki i kosmetologii na uczelniach wyższych i szkołach policealnych. Posiadam doświadczenie w działalności praktycznej z zakresu kosmetologii i podologii oraz dermokonsultacji. Ukończyłam wiele krajowych i zagranicznych kursów kosmetologicznych. Prowadzę kursy i szkolenia kosmetologiczne w tym z doradztwa kosmetologicznego.

Moją pasją jest kosmetologia, podologia, dermatologia, medycyna estetyczna. Rozwijanie umiejętności praktycznych z tego zakresu i przekazywanie ich słuchaczom i studentom.

  • Telefon +48 83 411 00 20 * Telefon komórkowy +48 519 471 101 * Email: info@jlda.eu

Jakość kształcenia

Wysoka jakość kształcenia. Kursy Certyfikowane.

Dobra kadra

Nasi wykładowcy to praktycy i nauczyciele akademiccy z ogromnym doświadczeniem i stopniami naukowymi.

Duży wybór

Bardzo duży wybór kursów i szkoleń. Certyfikowane szkolenia z zakresu nauk medycznych, o zdrowiu, nauk społecznych i inne (w tym informatyczne i językowe). Szkolenia otwarte i zamknięte. Szkolenia szyte na miarę. Dowolna tematyka i zakres na zamówienie.